Hizmetlerimiz

Zinos Endüstriyel Mutfak, geniş ürün yelpazesiyle, bilgi birikimi ve tasarım gücüyle sadece bir bayii değil, tam hizmet alabileceğiniz bir şirkettir.

Projelendirme ve Tasarım

İş güvenliği ve felaket önlemlerini ön planda tutarak, alanınıza en uygun mutfak veya çamaşırhane projesini sizlere tüm nedenlerini açıklayarak tasarlıyoruz. Bizim için mutfağınızda yangın çıkmaması, yanlış planlanan bulaşıkhane organizasyonu yüzünden çıkabilecek iş kazalarının önlenmesi, verimli ve kullanışlı alanlar, hijyen; her şeyden daha önemlidir.

Ürün Satışı ve Satış Sonrası Hizmetleri

Zinos Mutfak; Electrolux Professional Mutfak Ürünleri, Molteni Özel Yapım Mutfak, Faema Kahve ve Espresso Makineleri, LaCimbali Kahve ve Espresso Makineleri, Zumex Portakal Sıkma Makineleri, Unox Patiseri – Kombi – Konveksiyonel Fırınları, Menumaster Endüstriyel Mikrodalga Fırınları, Robot Coupe Mikser – Blender ve Katı Meyve Sıkacakları, Vitamix Blenderları, Atalay Endüstriyel Mutfak Ürünleri, Turhan Çelik Endüstriyel Mutfak Ürünleri, Frenox Buzdolapları, Yılmaz Makine Kıyma Makineleri, Santos Portakal ve Katı Meyve Sıkacağı – Buz Kırıcı markalarının bayiiliğinin yanısıra, bizden almış olduğunuz ürünlerin satış sonrası hizmetini vermekteyiz.

Kurulum ve Eğitim

Bizden almış olduğunuz ürünlerin kurulumlarını olması gerektiği gibi, ürün yönergelerine uygun bir şekilde yapıyoruz. Kurulum sonrasında ise çalışanlarınızı, ürün kullanım ve bakım eğitimlerine tabi tutuyoruz. Ürünlerin doğru kullanımı ve kurulumu, uzun ömür ve verimli kullanım sağlamaktadır.